Okrasné betony

Mořený beton (Stain concrete)

Dekorativní beton je odolný, antistatický, snadno se udržuje, antialergický a je jedním z největších módních trendů moderních podlah součastnosti. Přidejte  jeho dostupnost a máte dokonalý doplněk pro váše bydlení, perfektní dekoraci pro Vaší restauraci , kancelářské prostory, ordinace. Mořený beton Vám zajistí vysokou exkluzivitu Vašich vstupních firemních prostor a díky prakticky neomezené škále barev a designu, (logo Vaší společnosti či firemní slogan) se Vaše vstupní hala stane atraktivnější pro vašeho zákazníka. Použití  mořených betonových podlah je také šetrné k životnímu prostředí. Je to proces, který získal podporu a certifikaci LEED Green Building .     

       

 

Ražený beton (Stamp concrete)

Ražený beton je proces přidávání struktury a barvy do betonu, aby  připomínal kámen, cihly, břidlici, dlažební kostky a mnoho dalších produktů nalezených v přírodě včetně dřeva, fosilií, mušlí a mnoho dalšího. Tato neomezená škála možností, spojená s dlouhou životností a nižšími náklady než přírodními produkty, činí z raženého betonu snadnou volbu pro nové stavební a rekonstrukční projekty. Instalace se provádí z ražením forem do čerstvého betonu. Barva je dosažena použitím barevných tvrdidel, práškových nebo tekutých integrálních barev nebo kyselých mořidel. Všechny tyto produkty mohou být kombinovány a vytvářet ještě složitější vzory. Ražený beton lze použít na příjezdových cestách, terasách, komerčních komunikacích a parkovištích a dokonce i v interiérech. Ražený beton je velice žádanou povrchovou úpravou betonových ploch.

         

 

 Metalické epoxidy (Metallic epoxy)

Přinášíme absolutní novinku na evropském trhu!!! Každý, kdo vchází do místnosti chce být "ohromen". Metallic epoxy Vám ten pocit jistě dá. Vytváří vzhled, který se nedá opakovat a proto je každý projekt originálem. Tento systém poskytuje vysokou úroveň odolnosti proti skvrnám a oděru či poškrábání, což je ideální pro garáže, komerční objekty ,ordinace, restaurace ale také rodinné domy či byty. Tyto produkty mají vynikající UV stabilitu a jsou chraněny proti vyblednutí.Vyměnte vaši starou dlažbu nebo lino za ekologicky šetrnou podlahu 21.století.   

            

Spray deck

Spray Deck lze použít kolem bazénů, na příjezdových cestách a terasách. Spray Deck je velice žádanou povrchovou úpravou betonových ploch kolem bazénů.

         


renovace bazénu

Renovace bazénů

Nezáleží na tom z jakého materiálu je Váš bazén a jak povrch bazénu vypadá. FIZU nabízí nejlepší volbu povrchu pro váš projekt. Náš partner SGM, Inc. je největším světovým výrobcem cementové stěrky pro bazény, vířivky a fontány. Firma vyvíjí, vyrábí a poskytuje kvalitní a inovativní produkty tisícům distributorů, stavitelům, realizačním firmám a servisních profesionálů po celém světě.

Příprava povrchu

Příprava povrchu

Izolační stěrka BOND KOTE - prášek a pryskyřice se vyrábí podle přesné a přísné kontroly kvality standardů. Surovina a přísady pouze nejvyšší kvality se používají ve výrobním procesu hydroizolační stěrky KOTE BOND. Světově akceptovaný BOND KOTE je používán mnoha profesinály ve výstavbě statisíců bazénů, což je svědectví o BOND KOTE úspěchu, kvality a trvanlivosti.

Více

chemie

Chemie

Po dokončení instalace stěrky, nechte stěrku na vzduchu schnout tak dlouho, dokud to podmínky dovolí. Odložení napouštění bazénu vodou na pár hodin nebo do příštího rána sníží výskyt variací odstínů. Musí se ale dbát aby stěrka nepřeschla, což by mohla být příčina trhlin.

Více

zazimování

Zazimování bazénu

V mnoha oblastech Evropy, když teploty klesnou příchodem podzimu, nastává konec plavecké sezóny. Bazénový průmysl po mnoho let čelil vyrovnáváním se s mrazivými teplotami, které mohou poškodit zařízení, interiér bazénu, potrubí a jiné struktury. Hlavním úkolem tohoto článku je podívat se na klíčové kroky pro zazimování zapuštěného bazénu.

Více

Nabízíme spolupráci firmám

Máte zájem o naše produkty? Jste distributor a hledáte dovozce/dodavatele?

Kontaktujte nás

Hledáte realizační firmu

Jste připraveni na stavbu vašeho bazénu? Zde najdete autorizovanou a proškolenu realizační firmu.

Seznam firem