Často kladené dotazy ohledně bazénů

Jsou lepší plastové bazény nebo betonové bazény?

Betonové bazény oproti plastovým bazénům mají velmi vysokou dobu životnosti; desítky let. To je dáno především díky vysoké odolnosti betonových bazénů proti mechanickému namáhání a vnějším vlivům. Plastové bazény jsou sice levnější z krátkodobého hlediska, chcete-li ale dlouhodobé řešení je pro Vás betonový bazén výhodnější volbou. Betonové bazény můžete postavit prakticky v jakémkoli tvaru s libovolnými rozměry a vybrat si z nesčetného množství povrchů a barev, kde oproti tomu plastové bazény mají jen omezené možnosti barev a rozměrů.

Jak na výměnu bazénové fólie betonového bazénu?

Výměna bazénové fólie může být pro některé lidi noční můrou a stále dokola platit firmě za výměnu fólie se prodraží. Bazénové stěrky jsou oproti tomu stálá řešení. Bazénové stěrky zajistí nejen ochranu bazénu, a bezpečnost, díky svým protiskluzovým vlastnostem, ale i krásný, originální vzhled bazénu.

Jak na renovaci a rekonstrukci bazénů?

K renovaci či rekonstrukci bazénu doporučujeme bazénové stěrky, které se pyšní výtečnými vlastnostmi. Bazénové stěrky zvýší životnost bazénů, zajistí bezpečnost v okolí bazénů díky protiskluzovým vlastnostem a zkrášlí jakýkoli typ betonového bazénu. Stěrky se prodávají v nádherných barvách a z kvalitních materiálů vyvinuté specificky pro bazény.


renovace bazénu

Renovace bazénů

Nezáleží na tom z jakého materiálu je Váš bazén a jak povrch bazénu vypadá. FIZU nabízí nejlepší volbu povrchu pro váš projekt. Náš partner SGM, Inc. je největším světovým výrobcem cementové stěrky pro bazény, vířivky a fontány. Firma vyvíjí, vyrábí a poskytuje kvalitní a inovativní produkty tisícům distributorů, stavitelům, realizačním firmám a servisních profesionálů po celém světě.

Příprava povrchu

Příprava povrchu

Izolační stěrka BOND KOTE - prášek a pryskyřice se vyrábí podle přesné a přísné kontroly kvality standardů. Surovina a přísady pouze nejvyšší kvality se používají ve výrobním procesu hydroizolační stěrky KOTE BOND. Světově akceptovaný BOND KOTE je používán mnoha profesinály ve výstavbě statisíců bazénů, což je svědectví o BOND KOTE úspěchu, kvality a trvanlivosti.

Více

chemie

Chemie

Po dokončení instalace stěrky, nechte stěrku na vzduchu schnout tak dlouho, dokud to podmínky dovolí. Odložení napouštění bazénu vodou na pár hodin nebo do příštího rána sníží výskyt variací odstínů. Musí se ale dbát aby stěrka nepřeschla, což by mohla být příčina trhlin.

Více

zazimování

Zazimování bazénu

V mnoha oblastech Evropy, když teploty klesnou příchodem podzimu, nastává konec plavecké sezóny. Bazénový průmysl po mnoho let čelil vyrovnáváním se s mrazivými teplotami, které mohou poškodit zařízení, interiér bazénu, potrubí a jiné struktury. Hlavním úkolem tohoto článku je podívat se na klíčové kroky pro zazimování zapuštěného bazénu.

Více

Nabízíme spolupráci firmám

Máte zájem o naše produkty? Jste distributor a hledáte dovozce/dodavatele?

Kontaktujte nás

Hledáte realizační firmu

Jste připraveni na stavbu vašeho bazénu? Zde najdete autorizovanou a proškolenu realizační firmu.

Seznam firem