ORIGINÁLNÍ BAZÉNOVÉ MOZAIKY

FIZU s.r.o. je hrdá na to, že může nabídnout vysoce kvalitní, odolné proti mrazu, porcelánové dlaždicové mozaiky, keramické mozaiky a vysoce kvalitní Aqua nálepky pro bazény. Stovky vzorů jsou skladem a připraveny k okamžité expedici.

Výběr ze tří materiálových řad dělá vybírání vašeho soukromého bazénového ráje zábavné a vzrušující. Vytváříme nádherně detailní porcelánové a keramické dlaždice, mozaiky pro použití v plaveckých bazénech. Nedávno jsme zavedly stejně ohromující, ale rozpočetově přátelskou, vysoce výkonnou produktovou řadu Aqua nálepky. Pozoruhodné nálepky Aqua HP lze snadno nainstalovat na vinylové folie, laminát nebo betonového koupaliště dlouho po jejím dokončení a to bez vypuštění vody!

Příklady vlastních vzorů do bazénu

Originální bazénové mozaiky - ryba  Originální bazénové mozaiky od FIZU - delfínbazénová mozaika rybavlastní bazénový vzor - želvavlastní barevný přechod do bazénu

Možnosti jsou nekonečné, naše grafické oddělení se specializuje na tvorbu jedinečné vlastní dlaždice, mozaiky a Aqua nálepky včetně loga a grafiky.

Custom pool Mosaics - vlastní originální mozaiky do bazénů


Zeptejte se na možnosti, barvy, velikosti a termíny dodání.

fotogalerie

 


renovace bazénu

Renovace bazénů

Nezáleží na tom z jakého materiálu je Váš bazén a jak povrch bazénu vypadá. FIZU nabízí nejlepší volbu povrchu pro váš projekt. Náš partner SGM, Inc. je největším světovým výrobcem cementové stěrky pro bazény, vířivky a fontány. Firma vyvíjí, vyrábí a poskytuje kvalitní a inovativní produkty tisícům distributorů, stavitelům, realizačním firmám a servisních profesionálů po celém světě.

Příprava povrchu

Příprava povrchu

Izolační stěrka BOND KOTE - prášek a pryskyřice se vyrábí podle přesné a přísné kontroly kvality standardů. Surovina a přísady pouze nejvyšší kvality se používají ve výrobním procesu hydroizolační stěrky KOTE BOND. Světově akceptovaný BOND KOTE je používán mnoha profesinály ve výstavbě statisíců bazénů, což je svědectví o BOND KOTE úspěchu, kvality a trvanlivosti.

Více

chemie

Chemie

Po dokončení instalace stěrky, nechte stěrku na vzduchu schnout tak dlouho, dokud to podmínky dovolí. Odložení napouštění bazénu vodou na pár hodin nebo do příštího rána sníží výskyt variací odstínů. Musí se ale dbát aby stěrka nepřeschla, což by mohla být příčina trhlin.

Více

zazimování

Zazimování bazénu

V mnoha oblastech Evropy, když teploty klesnou příchodem podzimu, nastává konec plavecké sezóny. Bazénový průmysl po mnoho let čelil vyrovnáváním se s mrazivými teplotami, které mohou poškodit zařízení, interiér bazénu, potrubí a jiné struktury. Hlavním úkolem tohoto článku je podívat se na klíčové kroky pro zazimování zapuštěného bazénu.

Více

Nabízíme spolupráci firmám

Máte zájem o naše produkty? Jste distributor a hledáte dovozce/dodavatele?

Kontaktujte nás

Hledáte realizační firmu

Jste připraveni na stavbu vašeho bazénu? Zde najdete autorizovanou a proškolenu realizační firmu.

Seznam firem