Stavba bazénu - Instalace bazénové stěrky, povrchová úprava bazénů

základový podklad pro bazény

Izolační stěrka ONE STEP BOND KOTE

Izolační stěrka BOND KOTE - prášek a pryskyřice se vyrábí podle přesné a přísné kontroly kvality standardů. Surovina a přísady pouze nejvyšší kvality se používají ve výrobním procesu hydroizolační stěrky KOTE BOND. Světově akceptovaný BOND KOTE je používán mnoha profesinály ve výstavbě statisíců bazénů, což je svědectví o BOND KOTE úspěchu, kvality a trvanlivosti. BOND KOTE také nabízí větší flexibilitu. Stěrka je navržen tak, aby splňovala požadavky na projekty velkých bazénů dnes a zítra. Je to nejnovější produkt zaměřený na výrazné snížení vašeho času a práci v přípravě povrchu bazénu.  

Instalační postup Bezpečnostní list

 

Novinka - bazénový povrch River Rok

Bazénová stěrka RIVER ROK

River Rok® je nejmodernější bazénová stěrka jejichž cílem je poskytnout extrémně odolný a jedinečný bazénový povrch. River Rok® je směs vybraných přírodních plniv a zpevněného portlandského cementu a je ideální pro výstavbu nových bazénů nebo nebo jejich rekonstrukce.

River Rok® je cement nejvyšší kvality a pečlivě vybraných přírodních kamínků, zajišťuje majiteli bazénu povrchovou úpravou s trvalou krásou a bezkonkurenční funkčností. Vysoký výkon cementu posiluje stěrku tvrdostí, což snižuje pronikání vody a zlepšuje přilnavost ke stěně. Unikátní proces instalace redukuje čas, náklady na vybavení a práci, zatímco přináší elegantní, protiskluzový povrch.

Instalační postup

 

Instalace bazénové stěrky River Rok

 

Bazénová stěrka DIAMOND BRITE

Bazénová stěrka DIAMOND BRITE

Diamond Brite je výjimečně odolná stěrka pro bazény, výřivky a fontány z unikátní směsi křemenových kamínků, které jsou potažené nerozpustným potahem a spojené modifikovanou cementovou pastou. Tato stěrka byla vyvinuta proto, aby uspokojila poptávku spotřebitele i zhotovitele po déle trvajícím a barevnějším finálním povrchem bazénů, vířivek a fontán. Stěrka Diamond Brite čelí nejnáročnějším podmínkám a může být čištěna kyselým roztokem několikrát v průběhu její životnosti bez trvalých následků.  

Instalační postup

 

Instalace bazénové stěrky Diamond Brite

Bazénová chemie

CHEMIE

Po dokončení instalace stěrky, nechte stěrku na vzduchu schnout tak dlouho, dokud  to podmínky dovolí. Odložení napouštění bazénu vodou na pár hodin, nebo do příštího rána snížit výskyt variací a stínů. Musí se ale dbát aby stěrka nepřeschla, což by mohla být příčina trhlin. Neexistují žádné tabulky nebo náhražky za zkušenosti a vědomosti místních podmínek v určení, jak dlouho nechat stěrku uschnout na vzduchu.

Rozjezd a údržba

 

Zazimování bazénu

ZAZIMOVÁNÍ

V mnoha oblastech Evropy když teploty klesnou příchodem podzimu, přináší konec plavecké sezóny. Bazénový průmysl po mnoho let čelil vyrovnáváním se s mrazivými teplotami, které mohou poškodit zařízení, interiér bazénu, potrubí a jiné struktury. Hlavním úkolem tohoto přehledu je podívat se na klíčové kroky pro zazimování zapuštěného bazénu tak, že minimalizujete a zabránite fyzickému a chemickému poškození bazénu a jeho součástí.

Zazimování bazénu

 

renovace bazénu

Renovace bazénů

Nezáleží na tom z jakého materiálu je Váš bazén a jak povrch bazénu vypadá. FIZU nabízí nejlepší volbu povrchu pro váš projekt. Náš partner SGM, Inc. je největším světovým výrobcem cementové stěrky pro bazény, vířivky a fontány. Firma vyvíjí, vyrábí a poskytuje kvalitní a inovativní produkty tisícům distributorů, stavitelům, realizačním firmám a servisních profesionálů po celém světě.

Příprava povrchu

Příprava povrchu

Izolační stěrka BOND KOTE - prášek a pryskyřice se vyrábí podle přesné a přísné kontroly kvality standardů. Surovina a přísady pouze nejvyšší kvality se používají ve výrobním procesu hydroizolační stěrky KOTE BOND. Světově akceptovaný BOND KOTE je používán mnoha profesinály ve výstavbě statisíců bazénů, což je svědectví o BOND KOTE úspěchu, kvality a trvanlivosti.

Více

chemie

Chemie

Po dokončení instalace stěrky, nechte stěrku na vzduchu schnout tak dlouho, dokud to podmínky dovolí. Odložení napouštění bazénu vodou na pár hodin nebo do příštího rána sníží výskyt variací odstínů. Musí se ale dbát aby stěrka nepřeschla, což by mohla být příčina trhlin.

Více

zazimování

Zazimování bazénu

V mnoha oblastech Evropy, když teploty klesnou příchodem podzimu, nastává konec plavecké sezóny. Bazénový průmysl po mnoho let čelil vyrovnáváním se s mrazivými teplotami, které mohou poškodit zařízení, interiér bazénu, potrubí a jiné struktury. Hlavním úkolem tohoto článku je podívat se na klíčové kroky pro zazimování zapuštěného bazénu.

Více

Nabízíme spolupráci firmám

Máte zájem o naše produkty? Jste distributor a hledáte dovozce/dodavatele?

Kontaktujte nás

Hledáte realizační firmu

Jste připraveni na stavbu vašeho bazénu? Zde najdete autorizovanou a proškolenu realizační firmu.

Seznam firem